Bendrosios sąlygos ir taisyklės

Prieš užsisakant paslaugą ar paslaugų paketus, prašome susipažinti su žemiau pateiktomis paslaugų teikimo sąlygomis bei taisyklėmis. Nesilaikant šių paslaugų užsakymo, apmokėjimo ir naudojimo taisyklių, paslaugos jums bus anuliuotos be atskiro įspėjimo! Šių taisyklių ir sąlygų ar jų pakeitimų nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės.

 1. Bendrosios nuostatos
  1.1. Šios taisyklės yra skirtos tam, kad HostIN.lt paslaugų naudotojai, interneto svetainių lankytojai ir administracija būtų apsaugoti nuo galimos žalos ar kitų neigiamų pasėkmių.
  1.2. Esminė mūsų darbo nuostata - geri santykiai su klientais, pagrįsti ne taisyklėmis ir suvaržymais, o abipusiu pasitikėjimu, bendradarbiavimu ir nauda.

 2. Paslaugų užsakymas
  2.1. Prieš užsakydami bet kokias paslaugas Jūs privalote susipažinti su šiomis taisyklėmis. Jei iškyla kažkokių papildomų klausimų, prašome susisiekti su mumis per tinklapyje integruotą pagalbos sistemą ar el. paštu ir išsiaiškinti dar iki paslaugų užsakymo.
  2.2. Užsakant interneto srities vardą (domeną) pasirinkite ne ilgesnį kaip 63 simbolių pavadinimą, tačiau rekomenduojame pasirinkti ne ilgesnį kaip 20 simbolių domeną, kadangi ne visos interneto naršyklės, pašto programos leidžia naudotis ilgesniais kaip 23 simboliai pavadinimais, o ir Jūsų lankytojams bus nepatogu įrašinėti ilgus pavadinimus. Pats optimaliausias variantas interneto vardų sričiai yra 5-10 simbolių!
  2.3. Rinkdamiesi ir naudodami domenų pavadinimus, klientai patys atsako už trečiųjų asmenų autorinių teisių pažeidimus!
  2.4 Pildant paslaugų užsakymo formą, Jūs privalote pateikti teisingus ir išsamius duomenis. Išaiškėjus melagingai užsakovo informacijai, paslaugų teikimas bus nedelsiant nutrauktas!
  2.5. Jei paslaugų užsakymo formoje Jums trūksta laukelio kažkokiai informacijai nurodyti, prašome ją atsiųsti el. paštu.

 3. Apmokėjimas už paslaugas
  3.1. Po paslaugų užsakymo, jei neapmokėjote iškart per automatines internetinių mokėjimų administravimo sistemas PaySera ar PayPal, ne vėliau kaip per 24 val., Jūs privalote apmokėti už paslaugų teikimą pasirinktam laikotarpiui. Per nurodytą laiką negavus Jūsų apmokėjimo, paslaugos nebus aktyvuotos arba, jei jau buvo aktyvuotos - bus anuliuotos!
  3.2. Apie papildomus mokėjimus Jūs busite informuojami el. laišku likus 2 sav. (14 d.) iki paslaugos teikimo termino pabaigos. Negavus Jūsų apmokėjimo ir patvirtinimo apie paslaugos tęsimą arba nutraukimą, ji bus anuliuota paskutinę išpirkto termino dieną.

 4. Naudojimasis paslaugomis
  4.1. Pradėdami naudotis HostIN.lt paslaugomis Jūs įsipareigojate Jums suteiktoje serverio vietoje netalpinti bet kokių duomenų ir informacijos, prieštaraujančios bet kokiems tarptautiniams ir Lietuvos Respublikos teisės aktams bei moralės normoms. Taip pat įsipareigojate iš pašto dėžučių, sukurtų naudojant pas mus įsigytus domenus, nesiuntinėti jokių laiškų, kurių turinys ar prisegti failai prieštarautų aukščiau įvardintoms normoms.
  4.2. Jūs įsipareigojate jokiais būdais ir priemonėmis nekenkti, netrikdyti HostIN.lt serverio ir/ar sistemos darbui, kitų HostIN.lt klientų puslapiams.
  4.3. Rekomenduojame periodiškai daryti savo duomenų atsargines kopijas, bei kitaip stengtis prisidėti prie sėkmingo, nepertraukiamo sistemos veikimo (be reikalo neapkrauti http, mail, mysql ir kitų servisų darbo etc.).
  4.4. Išaiškėjus nusižengimams šioms nuostatoms, paslaugų teikimas Jums bus nedelsiant nutrauktas!
  4.5. Mes visuomet pasirengę įvairiapusiškai Jus konsultuoti, atsakyti į kylančius klausimus, padėti išspręsti kitas problemas nemokamai!

 5. Paslaugų paketo keitimas
  5.1. Pradėjus naudotis pas mus užsisakytu paslaugų paketu, Jūs bet kada galėsite jį keisti, papildomai įsigyjant vietos serveryje, padidinant mėnesinio duomenų srauto limitą, galimų parkuoti domenų skaičių, galimų kurti pašto dėžučių, FTP klientų ir t.t. kiekį, papildomai įsigyti interneto sričių vardų, apmokant pagal numatytus arba atskirai sutartus įkainius.
  5.2. Apie pageidaujamus pakeitimus informuokite mus el. laišku arba žinute per klientų aptarnavimo sistemą. Juos mes atliksime per 12-24 val. Apmokėti už papildomai įsigytas paslaugas privalėsite per 24 val. nuo jų įdiegimą patvirtinančio laiško ir išankstinės sąskaitos gavimo.

 6. Paslaugų atsisakymas, pinigų grąžinimas
  6.1. Mes pažadame stengtis, kad visi mūsų klientai būtų patenkinti teikiamų paslaugų kokybe ir kaina, tačiau jei Jūs vis dėlto nuspręsite atsisakyti dalies ar visų pas mus įsigytų paslaugų, nepraėjus daugiau nei 14-ai dienų po jų užsakymo, mes Jums grąžinsime Jūsų sumokėtus pinigus už išpirktus ir nepanaudotus mėnesius, skaičiuojant nuo sekančio mėnesio.
  6.2. Dėl paslaugų teikimo nutraukimo ir pinigų susigrąžinimo kreipkitės į administraciją nurodytais kontaktais arba užpildydami pagalbos prašymo formą.

 7. Atsakomybės apribojimas
  7.1. HostIN.lt neprisiima jokios atsakomybės už klientų svetainėse talpinamą, el. pašto dėžutėse laikomą ir/ar iš jų siunčiamą informaciją; už tai atsako patys klientai.
  7.2. HostIN.lt neprisiima jokios atsakomybės už bet kokią moralinę ar materialinę žalą, patirtą naršant HostIN.lt svetainėje, HostIN.lt klientų svetainėse ar naudojantis HostIN.lt paslaugomis. Jūs tai suprantate ir darote tai savo rizika.
  7.3. HostIN.lt neatsako už galimus serverio ir/ar sistemos veiklos sutrikimus, negarantuoja, kad paslaugų teikimas bus nepertraukiamas ir be klaidų. Mes griežtai rekomenduojame Jums patiems periodiškai pasirūpinti savo duomenų ir nustatymų rezervinėmis kopijomis.
  7.4. HostIN.lt negarantuoja, kad visa klientų svetainėse pateikta informacija yra teisinga.

 8. Asmens duomenų apsauga
  HostIN.lt klientų prašome pateikti asmeninę informaciją, pvz.: nurodyti vardą, elektroninio pašto adresą, mobilaus telefono numerį, adresą. Kliento asmeniniai duomenys yra reikalingi, kad galėtumėme sėkmingai administruoti Jūsų užsakymą, o taip pat, esant būtinybei, susisiekti su pačiu klientu, dėl užsakymo patikslinimo ar techniniais paslaugos naudojimo klausimais. Pažadame, kad:
  8.1. Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami tik užsakymo vykdymui. Jokia asmeninė informacija nebus naudojama neteisėtais tikslais.
  8.2. Mes neperduosime Jūsų duomenų ar asmeninės informacijos tretiesiems asmenims, nebent to reikalautų įstatymai.
  8.3. Jei nenorėsite, mes nesiųsime Jums elektroninių paštu naujienų, išskyrus su Jūsų užsakymu susijusią informaciją, kurią Jums būtina žinoti.

 9. Baigiamosios nuostatos
  9.1. HostIN.lt turi lemiamą balsą visuose ginčuose su paslaugos naudotojais. Nepatenkinti naudotojai bet kuriuo momentu gali atsisakyti naudotis sistemos paslaugomis.
  9.2. HostIN.t administracija pasilieka teisę bet kuriuo momentu keisti šias taisykles, apie tai nedelsiant pranešdama šiame tinklapyje ir/ar el. paštu.

 • 140 Vartotojai, kuriem šis straipsnis buvo naudingas
Ar šis straipsnis Jums buvo naudingas?

Susiję straipsniai

Domenų nukreipimas / parkavimas

Domenų nukreipimas į mūsų serverius: Jei turite iš anksčiau užregistruotą domeną ir norite...

Pratęsimas / papildymas / atsisakymas

Paslaugų pratęsimas: Likus 14-ai dienų iki Jūsų užsakytų paslaugų galiojimo pabaigos,...

Paslaugų užsakymas, apmokėjimas

Užsakyti tinklapių talpinimo paslaugas HostIN.lt sistemoje tikrai labai paprasta kaip 1-2-3 ;)...