Domenų nukreipimas / parkavimas

  1. Domenų nukreipimas į mūsų serverius:

Jei turite iš anksčiau užregistruotą domeną ir norite jį naudoti kartu su pas mus užsakytu talpinimo planu, pirmiausiai jį Jums reikės nukreipti į mūsų serverius:
- Prisijunkite prie domeno valdymo paskyros ten, kur jį užsakėte (domeno registruotojai turėjo Jums suteikti kliento paskyrą, pvz.: klientams.iv.lt).
- Radę domeną, kurį norite nukreipti, eikite į jo administravimą ir spauskite "DNS administravimas" arba "Vardų serveriai" (ir pan.).
- Įveskite šiuos vardų serverius: ns1.hostin.lt / ns2.hostin.lt ir išsaugokite pakeitimus.
- Palaukite ~1-24 val. kol domenas pradės veikti mūsų serverių aplinkoje ir su Jūsų užsakytu talpinimo planu.

Jei po 24 val. domenas vis tiek neveiks kartu su Jūsų talpinimo planu mūsų serveryje - susisiekite su mūsų pagalbos tarnyba ir mes pasistengsime Jums padėti.

  1. Domeno parkavimas:

Jei užsakydami talpinimo paslaugas iškart nurodėti naują domeną įkūrimui arba jau turimą, kurį nukreipsite į mūsų serverius, tuomet Jums nieko daugiau daryti nereikia - norimas domenas jau bus priparkuotas prie Jūsų užsakyto hostingo paskyros.

Jei pradžioje naudojotės nemokamu subdomenu, o dabar norite savo paskyrai prijungti pilnavertį pagrindinį domeną, tuomet eikite į serverio valdymo pultą cPanel, pasirinkite "Domenų valdymas" ir paspauskite "Pervardinti domeną". Tuomet įrašykite naują domeną ir išsaugokite. Jūsų hostingo paskyrai bus priskirtas naujas pagrindinis adresas / domenas. P.S. iki tol, kol jis pradės veikti, gali praeiti iki 24 val.

Jei norite savo talpinamam projektui pridėti papildomą ar kelis domenus, vedančius tuo pačiu adresu, eikite į serverio valdymo pultą cPanel, pasirinkite "Parkuojami domenai", įrašykite norimą pridėti domeną ir paspauskite "Pridėti". P.S. iki tol, kol papildomi domenai pradės veikti, gali praeiti iki 24 val.

  • 2 Vartotojai, kuriem šis straipsnis buvo naudingas
Ar šis straipsnis Jums buvo naudingas?

Susiję straipsniai

Bendrosios sąlygos ir taisyklės

Prieš užsisakant paslaugą ar paslaugų paketus, prašome susipažinti su žemiau pateiktomis paslaugų...

Pratęsimas / papildymas / atsisakymas

Paslaugų pratęsimas: Likus 14-ai dienų iki Jūsų užsakytų paslaugų galiojimo pabaigos,...

Paslaugų užsakymas, apmokėjimas

Užsakyti tinklapių talpinimo paslaugas HostIN.lt sistemoje tikrai labai paprasta kaip 1-2-3 ;)...