Paslaugų užsakymas, apmokėjimas

Užsakyti tinklapių talpinimo paslaugas HostIN.lt sistemoje tikrai labai paprasta kaip 1-2-3 ;)

  1. Prisijunkite prie klientų sistemos su savo el. pašto adresu ir slaptažodžiu, jei jau esate registruoti mūsų sistemoje. Jei lankotės pirmą kartą - pirmiausia užpildykite trumpą registracijos anketą ir patvirtinkite savo el. pašto adresą (Jums po registracijos bus išsiųstas laiškas su patvirtinimo kodu).

  2. Paspauskite nuorodą "Paslaugų užsakymas" ir iš sąrašo pasirinkite Jus dominantį talpinimo planą ir užsakymo terminą (užsakant ir apmokant iškart už metus ar kelis į priekį - didelės nuolaidos!), paspauskite "Užsakyti". Sekančiame etape Jūs galite rinktis šiuos interneto adreso (domeno) priskyrimo užsakomam hostingui variantus:
    a) naudosite turimą domeną (Jūs jau turite įsigiję interneto adresą (domeną) kitur, kurį norite parkuoti mūsų serveryje, kad veiktų su Jūsų pasirinktu talpinimo planu. P.S. Jums reikės pakeisti turimo domeno nukreipimą į mūsų serversius / NS: ns1.hostin.lt, ns2.hostin.lt)
    b) pageidaujate registruoti naują domeną - įrašykite jį ir paspauskite "Tikrinti". Jei toks adresas kol kas nėra užimtas - sistema parodys registracijos kainą ir leis pridėti šią papildomą paslaugą prie užsakymo.
    c) naudosite nemokamą subdomeną "????.hostin.lt" - jei neturite įsigiję domeno ir kol kas nenorite pirkti naujo - talpinimo paslaugas išbandyti, pradėti kurti ir vystyti savo internetą galite ir su nemokamai suteikiamu subdomenu. P.S. Vėliau, esant poreikiui, šiam talpinimo planui galėsite priparkuoti įsigyta domeną.

  3. Paspaudus "Tęsti" Jums dar bus parodyti papildomų paslaugų pasiūlymai - galbūt norite užsisakyti profesionalų tinklapio sukūrimą ar pan. Jei domina - pažymėkite varnele, jei nedomina - tiesiog tęskite paspausdami "Užsakyti" ir būsite nukreipti į užsakymo krepšelio apžvalgą. Jei turite mūsų reklaminį nuolaidos kodą - įveskite jį į tam skirtą laukelį ir paspauskite "Pritaikyti". Peržiūrėjus užsakomų paslaugų suvestinę, pereikite prie apmokėjimo per PaySera mokėjimų sistemą - automatinis sujungimas su bet kurio Lietuvos banko internetinės bankininkystės sistema. Pasirinkite savo banką (arba kitą Jums patogią apmokėjimo vietą - Maxima, Lietuvos pašto skyriai, R-Kiosk ir pan.) ir Jūs busite nukreipti prisijungimui prie savo el. bankininkystės sistemos, ten Jums bus automatiškai sugeneruotas pavedimas, kurį beliks pasirašyti.

Apmokėjus per bet kurią iš aukščiau paminėtų automatinių mokėjimų administravimo sistemų, Jūs būsite automatiškai grąžinti į mūsų sistemą, kur kurį laiką gali būti rodoma, kad sąskaitą dar neapmokėta ir užsakyta paslauga neaktyvuota. Palaukite nuo kelių iki keliolikos minučių ir Jūsų užsakytos paslaugos bus aktyvuotos, bei el. paštu Jums bus išsiųsti prisijungimo prie serverio duomenys. P.S. Jei užsisakote naujo domeno įkūrimą - ši paslauga aktyvuosis per 12-24 val. nuo užsakymo / apmokėjimo momento.

Jei registracijos ar užsakymo metu susidursite su bet kokiais klausimais ar problemomis - parašykite mums ir pasistengsime kuo skubiau Jums padėti!

  • 1 Vartotojai, kuriem šis straipsnis buvo naudingas
Ar šis straipsnis Jums buvo naudingas?

Susiję straipsniai

Bendrosios sąlygos ir taisyklės

Prieš užsisakant paslaugą ar paslaugų paketus, prašome susipažinti su žemiau pateiktomis paslaugų...

Domenų nukreipimas / parkavimas

Domenų nukreipimas į mūsų serverius: Jei turite iš anksčiau užregistruotą domeną ir norite...

Pratęsimas / papildymas / atsisakymas

Paslaugų pratęsimas: Likus 14-ai dienų iki Jūsų užsakytų paslaugų galiojimo pabaigos,...