Pratęsimas / papildymas / atsisakymas

  1. Paslaugų pratęsimas:

Likus 14-ai dienų iki Jūsų užsakytų paslaugų galiojimo pabaigos, sistema Jums automatiškai sugeneruos ir el. paštu atsiųs naują sąskaitą apmokėjimui už paslaugų pratęsimą. Tam, kad būtų užtikrintas nepertraukiamas Jūsų tinklapių ir domenų veikimas, prašome nedelsti apmokėti šios sąskaitos. Negavus apmokėjimo per artimiausias 7 dienas (likus 7 dienoms iki paslaugų galiojimo pabaigos), Jums bus išsiųstas pakartotinis priminimas apmokėti už paslaugų pratęsimą.

Jei iki paslaugos (-ų) galiojimo pabaigos dienos ("due date) nebus gautas apmokėjimas už paslaugų pratęsimą, Jūsų paskyra bus automatiškai suspenduota, o norint pratęsti paslaugos veikimą, be pratęsimo kainos papildomai reikės sumokėti vėlavimo priemoką (+2 € talpinimo atveju). Per dar 14 d. neapsisprendus dėl tolesnio paslaugų naudojimo, Jūsų užsakytos paslaugos bus anuliuotos, visi duomenys esantys serveryje - negrįžtamai ištrinti.

PASTABA: aukščiau išvardintos sąlygos galioja tik talpinimo planams / hostingo paslaugoms. Domenai privalo būti pratęsti ne vėliau kaip likus 7 dienoms iki jų galiojimo pabaigos. Pradelsus šį terminą, bet vis dar pageidaujant naudoti domeną, už jo atstatymą imama papildoma +5 € priemoka!

  1. Paslaugų papildymas:

Bet kuriuo aktyviu paslaugų naudojimo metu, esant poreikiui, Jūs galite papildyti ir išplėsti savo užsakytas paslaugas pagal išaugusius talpinamo projekto poreikius.

Prisijungus prie "Klientų zonos", pasirinkite "Visos paslaugos", tuomet sąraše paspauskite paslaugos / talpinimo plano, kurį norite papildyti, pavadinimą ir "Keisti planą".

Jums bus sugeneruota automatinė plano keitimo forma, kurioje galite įrašyti papildomas pastabas ar pageidavimus, arba tiesiog paspauskite "Užsakyti".

Paslaugų plano keitimas - nėra automatizuotas procesas, tad gali užtrukti iki 24 val. kol mes peržiūrėsime Jūsų prašymą, pakeisime talpinimo planą ir sugeneruosime Jums sąskaitą apmokėjimui.

  1. Paslaugų atsisakymas:

Jei nebenorėsite naudotis mūsų paslaugomis, pirmiausia prašome apie to priežastis ir motyvus pranešti mums el. paštu / per kontaktinę formą ir mes pasistengsime Jums padėti išspręsti bet kokias problemas ar neaiškumus.

Jei esate tvirtai nusprendę nutraukti naudojimąsi mūsų serverių paslaugomis, tuomet prisijungus prie "Klientų zonos", pasirinkite "Visos paslaugos", tuomet sąraše paspauskite paslaugos / talpinimo plano, kurį pageidaujate panaikinti, pavadinimą ir tuomet paspauskite "Nutraukti paslaugą".

Jums bus sugeneruota automatinė paslaugos nutraukimo užsakymo forma, kurioje galite įrašyti papildomus komentarus, arba tiesiog paspauskite "Siųsti".

Paslaugų nutraukimas - nėra automatizuotas procesas, tad gali užtrukti iki 24 val. kol mes peržiūrėsime Jūsų prašymą ir nutrauksime paslaugų veikimą.

P.S. Užsakius domeno įkūrimą - jo nutraukti metų eigoje negalima. Tiesiog neapmokėkite už jo pratęsimą ir jis automatiškai nustos veikti.

  • 1 Vartotojai, kuriem šis straipsnis buvo naudingas
Ar šis straipsnis Jums buvo naudingas?

Susiję straipsniai

Bendrosios sąlygos ir taisyklės

Prieš užsisakant paslaugą ar paslaugų paketus, prašome susipažinti su žemiau pateiktomis paslaugų...

Domenų nukreipimas / parkavimas

Domenų nukreipimas į mūsų serverius: Jei turite iš anksčiau užregistruotą domeną ir norite...

Paslaugų užsakymas, apmokėjimas

Užsakyti tinklapių talpinimo paslaugas HostIN.lt sistemoje tikrai labai paprasta kaip 1-2-3 ;)...